This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Розклад уроків

1-А клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Малювання
  2. Читання
  3. Математика
  4. Фізкультура
ВІВТОРОК

  1. Письмо
  2. Математика
  3. Природа
  4. Я у світі
СЕРЕДА

  1. Читання
  2. Математика
  3. Письмо
  4. Фізкультура
ЧЕТВЕР

  1. Письмо
  2. Математика
  3. Природа
  4. Музика
П'ЯТНИЦЯ

  1. Читання
  2. Математика
  3. Фізкультура
  4. Праця

1-Б клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Малювання
  2. Читання
  3. Математика
  4. Фізкультура
ВІВТОРОК

  1. Письмо
  2. Математика
  3. Природа
  4. Я у світі
СЕРЕДА

  1. Читання
  2. Математика
  3. Письмо
  4. Фізкультура
ЧЕТВЕР

  1. Письмо
  2. Математика
  3. Природа
  4. Музика
П'ЯТНИЦЯ

  1. Читання
  2. Математика
  3. Фізкультура
  4. Праця

2-А клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Рідна мова
  2. Іноземна мова
  3. Математика
  4. Природа
  5. Інформатика
ВІВТОРОК

  1. Малювання
  2. Читання
  3. Математика
  4. Фізкультура
СЕРЕДА

  1. Читання
  2. Математика
  3. Рідна мова
  4. Фізкультура
ЧЕТВЕР

  1. Читання
  2. Математика
  3. Іноземна мова
  4. Фізкультура
  5. Праця
П'ЯТНИЦЯ

  1. Рідна мова
  2. Математика
  3. Природа
  4. Музика

2-Б клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Рідна мова
  2. Математика
  3. Природа
  4. Інформатика
ВІВТОРОК

  1. Малювання
  2. Читання
  3. Математика
  4. Іноземна мова
  5. Фізкультура
СЕРЕДА

  1. Читання
  2. Математика
  3. Рідна мова
  4. Фізкультура
ЧЕТВЕР

  1. Читання
  2. Математика
  3. Фізкультура
  4. Праця
П'ЯТНИЦЯ

  1. Іноземна мова
  2. Рідна мова
  3. Математика
  4. Природа
  5. Музика

3-А клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Природа
  4. Інформатика
ВІВТОРОК

  1. Фізкультура
  2. Літературне читання
  3. Математика
  4. Іноземна мова
  5. Малювання
СЕРЕДА

  1. Природознавство
  2. Математика
  3. Українська мова
  4. Фізкультура
  5. Я у світі
ЧЕТВЕР

  1. Літературне читання
  2. Математика
  3. Фізкультура
  4. Природознавство
  5. Праця
П'ЯТНИЦЯ

  1. Іноземна мова
  2. Математика
  3. Музика
  4. Фізкультура

3-Б клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Фізкультура
  2. Літературне читання
  3. Математика
  4. Іноземна мова
  5. Малювання
ВІВТОРОК

  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Літературне читання
  4. Природа
СЕРЕДА

  1. Іноземна мова
  2. Математика
  3. Музика
  4. Природознавство
ЧЕТВЕР

  1. Літературне читання
  2. Математика
  3. Фізкультура
  4. Природознавство
  5. Праця
П'ЯТНИЦЯ

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Інформатика
  4. Фізкультура
  5. Я у світі

4-А клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Літературне читання
  4. Природа
  5. Основи здоров'я
ВІВТОРОК

  1. Іноземна мова
  2. Фізкультура
  3. Математика
  4. Літературне читання
  5. Малювання
СЕРЕДА

  1. Іноземна мова
  2. Математика
  3. Інформатика
  4. Музика
  5. Природознавство
ЧЕТВЕР

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Фізкультура
  4. Я у світі
  5. Фізкультура
П'ЯТНИЦЯ

  1. Літературне читання
  2. Математика
  3. Фізкультура
  4. Природознавство
  5. Праця

4-Б клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Літературне читання
  2. Математика
  3. Фізкультура
  4. Природознавство
  5. Праця
ВІВТОРОК

  1. Іноземна мова
  2. Математика
  3. Інформатика
  4. Музика
  5. Природознавство
СЕРЕДА

  1. Іноземна мова
  2. Фізкультура
  3. Математика
  4. Літературне читання
  5. Малювання
ЧЕТВЕР

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Фізкультура
  4. Я у світі
  5. Фізкультура
П'ЯТНИЦЯ

  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Літературне читання
  4. Природа
  5. Основи здоров'я

5-А клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Математика
  2. Іноземна мова
  3. Українська мова
  4. Природознавство
  5. Фізкультура
  6. Музичне мистецтво
ВІВТОРОК

  1. Природознавство
  2. Іноземна мова
  3. Українська мова
  4. Математика
  5. Зарубіжна література
  6. Українська література
СЕРЕДА

  1. Інформатика
  2. Математика
  3. Історія
  4. Фізкультура
  5. Іноземна мова
  6. Образотворче мистецтво
ЧЕТВЕР

  1. Іноземна мова
  2. Іноз./рос.мова
  3. Математика
  4. Українська мова
  5. Зарубіжна література
  6. Основи здоров'я
П'ЯТНИЦЯ

  1. Українська література
  2. Українська мова
  3. Фізкультура
  4. Математика
  5. Трудове навчання
  6. Трудове навчання

5-Б клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Природознавство
  2. Іноземна мова
  3. Українська мова
  4. Математика
  5. Зарубіжна література
  6. Українська література
ВІВТОРОК

  1. Математика
  2. Іноземна мова
  3. Українська мова
  4. Природознавство
  5. Фізкультура
  6. Музичне мистецтво
СЕРЕДА

  1. Українська література
  2. Українська мова
  3. Фізкультура
  4. Математика
  5. Трудове навчання
  6. Трудове навчання
ЧЕТВЕР

  1. Іноземна мова
  2. Іноз./рос.мова
  3. Математика
  4. Українська мова
  5. Зарубіжна література
  6. Основи здоров'я
П'ЯТНИЦЯ

  1. Інформатика
  2. Математика
  3. Історія
  4. Фізкультура
  5. Іноземна мова
  6. Образотворче мистецтво

6-А клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Географія
  2. Основи здоров'я
  3. Фізкультура
  4. Українська мова
  5. Математика
  6. Іноземна мова
ВІВТОРОК

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Українська література
  4. Історія
  5. Іноземна мова
  6. Образотворче мистецтво
  7. Зарубіжна література
СЕРЕДА

  1. Математика
  2. Фізкультура
  3. Інформатика
  4. Географія
  5. Іноз./рос.мова
  6. Біологія
ЧЕТВЕР

  1. Математика
  2. Іноземна мова
  3. Українська мова
  4. Українська література
  5. Історія
  6. Трудове навчання
  7. Трудове навчання
П'ЯТНИЦЯ

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Музичне мистецтво
  4. Фізкультура
  5. Зарубіжна література
  6. Біологія

6-Б клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Математика
  2. Фізкультура
  3. Інформатика
  4. Географія
  5. Іноз./рос.мова
  6. Біологія
ВІВТОРОК

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Українська література
  4. Історія
  5. Іноземна мова
  6. Образотворче мистецтво
  7. Зарубіжна література
СЕРЕДА

  1. Географія
  2. Основи здоров'я
  3. Фізкультура
  4. Українська мова
  5. Математика
  6. Іноземна мова
ЧЕТВЕР

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Музичне мистецтво
  4. Фізкультура
  5. Зарубіжна література
  6. Біологія
П'ЯТНИЦЯ

  1. Математика
  2. Іноземна мова
  3. Українська мова
  4. Українська література
  5. Історія
  6. Трудове навчання
  7. Трудове навчання

7-А клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Інформатика
  2. Алгебра
  3. Українська мова
  4. Біологія
  5. Всесвітня історія
  6. Фізкультура
ВІВТОРОК

  1. Іноземна мова
  2. Алгебра
  3. Зарубіжна література
  4. Географія
  5. Фізика
  6. Основи здоров'я
  7. Образотворче мистецтв
СЕРЕДА

  1. Українська мова
  2. Геометрія
  3. Фізкультура
  4. Історія України
  5. Українська література
  6. Фізика
ЧЕТВЕР

  1. Українська література
  2. Геометрія
  3. Трудове навчання
  4. Українська мова
  5. Іноземна мова
  6. Хімія
  7. Зарубіжна література
П'ЯТНИЦЯ

  1. Іноз./рос.мова
  2. Іноземна мова
  3. Українська мова
  4. Біологія
  5. Географія
  6. Фізкультура
  7. Музичне мистецтво

7-Б клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Інформатика
  2. Алгебра
  3. Українська мова
  4. Біологія
  5. Всесвітня історія
  6. Фізкультура
ВІВТОРОК

  1. Іноз./рос.мова
  2. Іноземна мова
  3. Українська мова
  4. Біологія
  5. Географія
  6. Фізкультура
  7. Музичне мистецтво
СЕРЕДА

  1. Українська мова
  2. Геометрія
  3. Фізкультура
  4. Історія України
  5. Українська література
  6. Фізика
ЧЕТВЕР

  1. Іноземна мова
  2. Алгебра
  3. Зарубіжна література
  4. Географія
  5. Фізика
  6. Основи здоров'я
  7. Образотворче мистецтв
П'ЯТНИЦЯ

  1. Українська література
  2. Геометрія
  3. Трудове навчання
  4. Українська мова
  5. Іноземна мова
  6. Хімія
  7. Зарубіжна література

8-А клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Іноземна мова
  2. Українська мова
  3. Алгебра
  4. Історія України
  5. Фізика
  6. Географія
  7. Фізкультура
ВІВТОРОК

  1. Основи здоров'я
  2. Геометрія
  3. Хімія
  4. Фізкультура
  5. Фізика
  6. Зарубіжна література
  7. Біологія
СЕРЕДА

  1. Історія України
  2. Іноземна мова
  3. Українська мова
  4. Українська література
  5. Геометрія
  6. Інформатика
  7. Географія
ЧЕТВЕР

  1. Мистецтво
  2. Алгебра
  3. Інформатика
  4. Трудове навчання
  5. Українська мова
  6. Фізкультура
  7. Зарубіжна література
П'ЯТНИЦЯ

  1. Хімія
  2. Українська мова
  3. Алгебра
  4. Іноземна мова
  5. Біологія
  6. Українська література
  7. Всесвітня історія

8-Б клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Основи здоров'я
  2. Геометрія
  3. Хімія
  4. Фізкультура
  5. Фізика
  6. Зарубіжна література
  7. Біологія
ВІВТОРОК

  1. Іноземна мова
  2. Українська мова
  3. Алгебра
  4. Історія України
  5. Фізика
  6. Географія
  7. Фізкультура
СЕРЕДА

  1. Хімія
  2. Українська мова
  3. Алгебра
  4. Іноземна мова
  5. Біологія
  6. Українська література
  7. Всесвітня історія
ЧЕТВЕР

  1. Мистецтво
  2. Алгебра
  3. Інформатика
  4. Трудове навчання
  5. Українська мова
  6. Фізкультура
  7. Зарубіжна література
П'ЯТНИЦЯ

  1. Історія України
  2. Іноземна мова
  3. Українська мова
  4. Українська література
  5. Геометрія
  6. Інформатика
  7. Географія

9-А клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Хімія
  2. Українська мова
  3. Алгебра
  4. Фізика
  5. Іноземна мова
  6. Історія України
  7. Зарубіжна література
ВІВТОРОК

  1. Біологія
  2. Геометрія
  3. Фізкультура
  4. Українська мова
  5. Географія
  6. Українська література
  7. Інформатика
СЕРЕДА

  1. Хімія
  2. Основи здоров'я
  3. Алгебра
  4. Українська мова
  5. Всесвітня історія
  6. Фізкультура
  7. Іноземна мова
ЧЕТВЕР

  1. Фізика
  2. Біологія
  3. Іноземна мова
  4. Геометрія
  5. Зарубіжна література
  6. Історія України
  7. Мистецтво
П'ЯТНИЦЯ

  1. Інформатика
  2. Українська мова
  3. Українська література
  4. Трудове навчання
  5. Фізика
  6. Правознавство
  7. Фізкультура

9-Б клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Інформатика
  2. Українська мова
  3. Українська література
  4. Трудове навчання
  5. Фізика
  6. Правознавство
  7. Фізкультура
ВІВТОРОК

  1. Хімія
  2. Українська мова
  3. Алгебра
  4. Фізика
  5. Іноземна мова
  6. Історія України
  7. Зарубіжна література
СЕРЕДА

  1. Хімія
  2. Основи здоров'я
  3. Алгебра
  4. Українська мова
  5. Всесвітня історія
  6. Фізкультура
  7. Іноземна мова
ЧЕТВЕР

  1. Фізика
  2. Біологія
  3. Іноземна мова
  4. Геометрія
  5. Зарубіжна література
  6. Історія України
  7. Мистецтво
П'ЯТНИЦЯ

  1. Біологія
  2. Геометрія
  3. Фізкультура
  4. Українська мова
  5. Географія
  6. Українська література
  7. Інформатика

10-А клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Українська література
  2. Українська мова
  3. Алгебра
  4. Алгебра
  5. Історія України
  6. Інформатика
  7. Хімія
  8. Фізкультура
ВІВТОРОК

  1. Геометрія
  2. Геометрія
  3. Біологія і екологія
  4. Іноземна мова
  5. Захист Вітчизни
  6. Громадянська освіта
  7. Всесвітня історія
СЕРЕДА

  1. Українська мова
  2. Алгебра
  3. Алгебра
  4. Хімія
  5. Фізика і астрономія
  6. Зарубіжна література
  7. Фізкультура
ЧЕТВЕР

  1. Технології/Мистецтво
  2. Громадянська освіта
  3. Біологія і екологія
  4. Фізкультура
  5. Геометрія
  6. Інформатика
  7. Фізика і астрономія
П'ЯТНИЦЯ

  1. Українська література
  2. Алгебра
  3. Алгебра
  4. Фізика і астрономія
  5. Історія України
  6. Іноземна мова
  7. Географія

10-Б клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Геометрія
  2. Геометрія
  3. Біологія і екологія
  4. Іноземна мова
  5. Захист Вітчизни
  6. Громадянська освіта
  7. Всесвітня історія
ВІВТОРОК

  1. Українська мова
  2. Алгебра
  3. Алгебра
  4. Хімія
  5. Фізика і астрономія
  6. Зарубіжна література
  7. Фізкультура
СЕРЕДА

  1. Українська література
  2. Українська мова
  3. Алгебра
  4. Алгебра
  5. Історія України
  6. Інформатика
  7. Хімія
  8. Фізкультура
ЧЕТВЕР

  1. Українська література
  2. Алгебра
  3. Алгебра
  4. Фізика і астрономія
  5. Історія України
  6. Іноземна мова
  7. Географія
П'ЯТНИЦЯ

  1. Технології/Мистецтво
  2. Громадянська освіта
  3. Біологія і екологія
  4. Фізкультура
  5. Геометрія
  6. Інформатика
  7. Фізика і астрономія

11-А клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Алгебра
  2. Алгебра
  3. Українська мова
  4. Інформатика
  5. Українська література
  6. Фізика
  7. Художня культура
ВІВТОРОК

  1. Захист Вітчизни
  2. Українська мова
  3. Геометрія
  4. Геометрія
  5. Історія України
  6. Іноземна мова
  7. Фізкультура
СЕРЕДА

  1. Біологія
  2. Всесвітня історія
  3. Хімія
  4. Геометрія
  5. Геометрія
  6. Українська література
  7. Фізика
ЧЕТВЕР

  1. Алгебра
  2. Алгебра
  3. Іноземна мова
  4. Інформатика
  5. Українська мова
  6. Зарубіжна література
  7. Фізкультура
П'ЯТНИЦЯ

  1. Алгебра
  2. Фізика
  3. Людина і світ
  4. Економіка
  5. Захист Вітчизни
  6. Іноземна мова
  7. Технології

11-Б клас

ПОНЕДІЛОК

  1. Біологія
  2. Всесвітня історія
  3. Хімія
  4. Геометрія
  5. Геометрія
  6. Українська література
  7. Фізика
ВІВТОРОК

  1. Алгебра
  2. Алгебра
  3. Українська мова
  4. Інформатика
  5. Українська література
  6. Фізика
  7. Художня культура
СЕРЕДА

  1. Захист Вітчизни
  2. Українська мова
  3. Геометрія
  4. Геометрія
  5. Історія України
  6. Іноземна мова
  7. Фізкультура
ЧЕТВЕР

  1. Алгебра
  2. Фізика
  3. Людина і світ
  4. Економіка
  5. Захист Вітчизни
  6. Іноземна мова
  7. Технології
П'ЯТНИЦЯ

  1. Алгебра
  2. Алгебра
  3. Іноземна мова
  4. Інформатика
  5. Українська мова
  6. Зарубіжна література
  7. Фізкультура

Розклад дзвоників

Урок Перерва
1 8.30 - 9.10 9.10 - 9.20
2 9.20 - 10.00 10.00 - 10.10
3 10.10 - 10.50 10.50 - 11.10
4 11.10 - 11.50 11.50 - 12.10
5 12.10 - 12.50 12.50 - 13.00
6 13.00 - 13.40 13.40 - 13.50
7 13.50 - 14.30 -

Розклад харчування

Сніданок / Обід Класи Час
Сніданок 1-11 класи 10.50 - 11.10
Обід 1-4 класи 11.50 - 12.10
Обід 5-9 класи 12.50 - 13.00
Обід 10-11 класи 13.40 - 13.50

Запрошуємо до нас на навчання!